Najčastejšie otázky a odpovede

Čo je otvorená hodina?

Hodina, na ktorú sa prihlási ktokoľvek, kto má záujem si prísť buď pravidelne alebo len občas zacvičiť. Je ponúkaná klientom v určité dni a hodiny.  Prihlásenie je formou sms.

Čo znamená skúšobná hodina?

Je to hodina, kde sa prihlási ktokoľvek, kto má záujem o kurz a chce si prísť vyskúšať Fly jogu. Cena za túto hodinu je 8 €. V prípade, že sa záujemca prihlási na kurz, cena za hodinu je 7,50 €.

Čo znamená kurz Fly jogy?

Je to 3 mesačný kurz, kde sa pravidelne, raz v týždni, stretáva rovnaká skupina ľudí. Krok po kroku sa spoločne posúvajú ďalej, učia nové cviky a polohy v závesných šatkách s ohľadom na individuálne schopnosti cvičencov. Kurzy Fly jogy sú ranné a večerné.

Čo znamená individuálna hodina?

Hodina, kde je jeden až viac cvičiacich. Kontaktujte nás a dohodnite si s nami súkromnú lekciu. Len pre vás, vašu rodinu i vašich priateľov. Naše lektorky sa vám časovo prispôsobia a spravia vám hodinu na mieru, len pre vás.

 

Čo znamená Fly kids joga kurz?

Obdobie 1. a 2. polovice školského roka. Deti sú v päťčlenných skupinách. Hodiny sú raz v týždni, v rovnakom čase. Skupina detí je uzavretá.

Kurz Fly jogy môže byť aj počas víkendov, v trvaní 10 lekcií. Hodiny nie sú pravidelné. Plánovanie hodín závisí od dohody rodičov s lektorkou.

Prázdninový letný kurz Fly jogy je v trvaní 4 lekcií.

 

 

Čo znamená Fly night joga?

Relaxačná večerná hodina jógy v závesných šatkách, ktorá môže byť otvorená (termín vypíšeme na našej facebookovej stránke) alebo individuálna – keď si vy objednáte hodinu pre svoju skupinu ľudí (kolegyne, kamarátky, kamaráti).

Fly night relax je hodina, kde nie sú antigravitačné pozície. 

Od akého veku možem prihlásiť dieťa na balet?

Od 4 rokov.

Máte hodiny baletu aj pre trojročné deti?

 Pre deti vo veku tri roky ponúkame kurz Tanec v rozprávke mini, ktorý prebieha druhú sobotu v mesiaci. Na tomto kurze učíme malé detičky okrem iných tancov aj balet. 

Koľkokrát v týždni je Detská joga, Dancing stars, Zdravé nôžky, Fly kids joga, Balet?

Raz v týždni je Detská joga, Dancing stars, Zdravé nôžky.

Fly kids jogu a Balet môžu deti navštevovať aj dvakrát (rodič platí aj kurzovné 2x).

Od akého veku možem svoje dieťa prihlásiť na kurz Zdravé nôžky?

Od 4 rokov.

 

Môžem byť pri svojom dieťati na hodine?

Na Zdravých nôžkach sú rodičia prítomní.

Na Balete , Fly kids joge, Detskej joge, Dancing stars rodičia nie sú. Avšak, počas kurzov sú pozvaní prísť sa pozrieť na celú lekciu. Termíny oznamujeme rodičom vopred.

Na hodinách Balet v rozprávke rodičia môžu byť.

 

Máte hodiny Fly kids jogy aj pre škôlkárov?

Áno.