Domov / Produkty / Čiapka, buffka, čelenka

Čiapka, buffka, čelenka

od 8 €

Multifunkčná šatka s čiapkou a čelenkou z dielne SportCool sú vďaka kvalitným materiálom a profesionálnemu prevedeniu tým dokonalým, pohodlným a praktickým kúskom, ktorý využijete vy i vaše deti počas celého roka. 
Balanse active set je dvojica zladených produktov, na ktorého dizajne a výrobe sme si dali záležať. Komfort ocenia hlavne naše baletky. Ich uhladená konťa sa pohodlne skryje vo vnútri čiapky, teda dokonalá frizúra ostane krásna. 


MULTIFUNKČNÁ ŠATKA z priedušného mikrovlákna zakryje a ochráni hlavu, tvár alebo krk. Je možné ju nosiť na viac spôsobov ako šatku, nákrčník, čiapku, potítko, kuklu, rúško… Jej multifunkčnosť oceníte pri aktívnom športe alebo pri každodennom nosení. Šatka je vyrobená z funkčného materiálu, ktorý je pružný vo všetkých smeroch. Odvádza pot od tela a rýchlo schne. Chráni proti slnku, vetru, hmyzu, chladu a odvádza vlhkosť. Bezšvová technológia.

FUNKČNÁ ČIAPKA s predĺženým módnym strihom je vyrobená z ľahkého strečového materiálu, ktorý poskytuje optimálnu tepelnú reguláciu a priedušnosť pri rôznych športových aktivitách počas celého roka.
Dvojitý lem a jemne počesané vnútro zabezpečí dokonalé pohodlie aj pri bežnom každodennom nosení.

FUNKČNÁ ČELENKA s rezanými okrajmi a jemne počesaným bielym vnútrom. Je vyrobená zo strečového materiálu, ktorý poskytuje optimálnu tepelnú reguláciu a priedušnosť pri rôznych športových aktivitách počas celého roka.Čelenky sú v troch veľkostiach. Najmenšie potešia deti už od 2 rokov. 

Výška čelenky: 8 cm

Deti a dospelí, ktorí navštevujú kurzy štúdia Balanse®, dostávajú tieto produkty ako BONUS K ZÁPISNÉMU. Za to, že sú súčasťou nášho sveta. 


Ďalšie info

Veľkosť buffka
MINI - 23 × 48 cm
ONE SIZE- 25 x 48 cm
Zloženie buffka
100% polyester - mikrovlákno
120 g/m²
Farba buffka
Balanse rose
Balanse lavender
Zloženie čiapka
80 % polyester
20 % elastan
190 g/m²
Farba čiapka
Balanse rose
Balanse lavender
Veľkosť čiapka
Veľkosť S obvod × výška = 43 × 24,5 cm
Veľkosť M obvod × výška = 49 × 27 cm
Veľkosť L obvod × výška = 50 × 27 cm
CENA
Multifunkčná šatka: 10 €
Funkčná čiapka: 20 €
Funkčná čelenka: 8 €
Zloženie čelenka
83 % polyester
17 % elastan
260 g/m²
Farba čelenka
Balanse rose
Balanse lavender
Veľkosť čelenka
Veľkosť S obvod 44 cm
Veľkosť M obvod 46 cm
Veľkosť L obvod 48 cm