Domov / Produkty / Darčeková poukážka

Darčeková poukážka

Od 20 €

Lámete si hlavu nad tým, čo dať svojim blízkym, keď majú sviatok alebo na Vianoce? Ak im chcete venovať niečo, na čo nikdy nezabudnú, darujte zážitok. Poteší hneď na trikrát! 

Prvýkrát sa obdarovaný poteší, keď darček rozbalí. Predstavte si ako otvára exkluzívnu, na dotyk zamatovú obálku a z nej vyťahuje darčekový poukaz na súkromnú hodinu fly jogy, tanca, jogy či zdravých nôžok. A je jedno, či to bude niekto z rodiny, kolega z práce, dieťa alebo dobrá kamarátka. Druhá radosť nastane, keď darovaný zážitok osobne precíti. Možno si splní sen alebo príde zrelaxovať, dobiť baterky. Urobíme všetko preto, aby sme obdarovanému vytvorili tie najkrajšie spomienky. Po návrate domov v obdarovanom zostanú zážitky, pocity, dojmy, nové kontakty, možno si prinesie zo súkromnej hodiny aj fotky a videá. To je tretia radosť. 

Zážitky sú jednoducho niečo, čo vám nikto nezoberie. Zostanú s vami, kým im dovolíte, aby obohacovali váš život. A môžete tak získať niečo, čoho hodnota sa nedá vyjadriť peniazmi. Informácie a ceny nájdete v menu, v položke Kurzy a Individuálne hodiny.